Anasayfa / Burs Duyuruları / BURSİYER YÜKÜMLÜLÜK BELGESİ

BURSİYER YÜKÜMLÜLÜK BELGESİ

KARAMANLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ – ANKARA

( ANKARAMANDER ) BURSİYER YÜKÜMLÜLÜK BELGESİ

Madde 1)

ANKARAMANDER ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyor, derneğimizin amacına yönelik çalışmalarına destek verip katılmayı ve gelişmesine katkıda bulunmayı görev sayıyorum.

Dernek ile ilişkilerimin sürekli olabilmesi için öğrenim sırasında ve mezun olduktan sonra değişecek adres ve telefon bilgilerimi derneğimiz yönetim kuruluna bildirmeyi kabul ve taahhüt ediyorum.

Madde 2)

Burs başvurusunda, “Burs Başvuru Formu” ve bu “Yükümlülük Belgesi” ile birlikte aşağıda belirtilen ek belgeleri de sunacağım.

  1. Okul Kayıt Belgesi (Öğrenci Belgesi)
  2. ÖSYM Sonuç Belgesi
  3. Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve vukuatlı aile nüfus kayıt örneği,
  4. Anne ve Baba Maaş Bordrosu (Serbest çalışan anne ve baba ortalama aylık kazancını bir dilekçe ile imzalayıp belge olarak sunacaklardır)
  5. Aile fertlerinden baba, anne ve öğrencinin kendisi üzerinde olan gayrimenkulleri belirten tapu kayıtları (Tapu İl Müdürlüğünden resmi evrak veya e devletten güncel çıktı olarak alınabilir.)
  6. 2 adet fotoğraf

Madde 3)

Maddi Eğitim Desteğinin tarafıma verilmeye başlanması ve bir süre ödenmesi, sonraki aylar ve dönemler için Derneğin tarafıma borçlandığını göstermez. Dernek her durumda tahsis ettiği bursu kaldırabilir.

Madde 4)

Aşağıdaki koşulların oluşması durumunda Derneğin bursu kesebileceğini kabul ediyorum.

a- Başvuru formunda belirttiğim bana ait bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi. (Bu durumda o ana kadar ödenen miktarı yasal faiziyle geri ödemeyi kabul ediyorum.)

b- Burs aldığım dönemde başarı düzeyimi belirtilen esasların (2,5 not ortalaması) üstünde tutamayıp, dönem başlarında not belgesi ile başarımı belgeleyememem.

c- AKÖB (Ankara Karamanlı Öğrenciler Birliği) etkinliklerine katılmamam ve ANKARAMANDER ailesi ferdine yakışmayan sorumsuz davranışlar içerisinde bulunmam.

d- Öğrenimimi yarıda bırakmam.

Madde 5)

Burs geri ödemesini, öğrenimimi tamamlayıp iş hayatına başladıktan en geç altı ay sonra, öğrenimim boyunca tarafıma ödeme yapılan dönem kadar, ödemeye başlayacağım tarihte Derneğin en az bir öğrenciye sağladığı aylık burs değeri üzerinden belli bir ödeme planı ile gerçekleştireceğim.

Madde 6)

İş bu yükümlülüğün icrasından ve yorumundan doğabilecek tüm ihtilafların çözüm yerinin Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri olduğunu kabul ediyorum.

 

Adı ve Soyadı                                              :………………………………………………………..

 

Öğrencinin İkametgah Adresi                   :………………………………………………………..

…..…………………………………………………….

 

Daimi Ev ve Cep Telefonu                        :………………………………………………………..

 

Tarih ve İmza                                             :………………………………………………………..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.