Anasayfa / Burs Duyuruları / 2019 – 2020 BURS BAŞVURULARI

2019 – 2020 BURS BAŞVURULARI

2019-2020 DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI

Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2019-2020 öğrenim dönemi burs ön başvuruları 10 – 25 Eylül tarihleri arasında e-posta üzerinden yapılacaktır.

Karaman nüfusuna kayıtlı, Ankara’daki herhangi bir fakülteye (Lisans) kayıt yaptıran, ihtiyaç sahibi öğrenciler www.ankaraman.org sitesinden burs duyuruları bölümünde burs yönetmeliği ve burs yükümlülük belgesini inceledikten sonra burs başvuru formunu doldurup ankaramander@gmail.com  adresine e-posta üzerinden göndererek ön başvurularını yapmış olacaklardır.

Ön başvuruların incelenmesinin ardından belirlenecek bursiyer adaylar ve eski bursiyerler 1–10 Ekim tarihleri arasında istenen belgeleri Dernek Genel Merkezine şahsen teslim edeceklerdir.

İlk kez başvuranlar için istenen belgeler:
-Başvuru formu (resimli)
-Yükümlülük belgesi, (Başvuru anında Dernekten temin edilecek.)
-Nüfus cüzdanı fotokopisi, bir adet vesikalık fotoğraf
-ÖSYM Sonuç Belgesi,
-Öğrenci Okul Kayıt Belgesi,
-Vukuatlı aile nüfus kayıt örneği,
-Çalışan Anne ve Baba için maaş bordoları, çalışmıyorsa yazılı gelir beyanı,
-Anne ve Baba için ayrı ayrı tapu kaydı,(e-devlet ten alınabilir)

Geçtiğimiz dönem derneğimizden burs alan bursiyerlerimiz de belirtilen tarihleri arasında burs başvuru formunu doldurup e-posta üzerinden göndererek başvurularını yenileyecek, öğrenci belgeleri ve not belgelerini (Transkript) belirtilen tarihler arasında derneğe teslim edeceklerdir.

Belirtilen tarihler arasında başvuruda bulunmayan eski bursiyerlerin bursları devam ettirilmeyecek ve posta ile yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

 

Veli BOZKIR

ANKARAMANDER Başkanı

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.